Na zlepšenie našich služieb používame s. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa dozviete viac v časti ochrana súkromia
Po - Pia: 8.00 - 15.30 Eshop +prospektzp.com
Kategórie

REVALID

cps 30 (blis.PVC/PE/PVC/Al)
ŠÚKL:98353
Typ produktu:humánne lieky
EAN:7680489810111
ID produktu:232398
Značka:REVALID

REVALID

cps 30 (blis.PVC/PE/PVC/Al)
ŠÚKL:98353
Typ produktu:humánne lieky
EAN:7680489810111
ID produktu:232398
Značka:REVALID
8,94 € s DPH
 • Produkt je na sklade
 • Za nákup produktu získate 8 bodov
 • Nakúpte ešte za 30,00 € a získate dopravu zadarmo
 • Osobný odber na 79 odberných miestach úplne zadarmo

Liek obsahuje aminokyseliny, vitamíny a stopové prvky, ktoré sú prirodzenou súčasťou potravy. Účinné látky lieku podporujú tvorbu keratínu, základnej zložky vlasov a nechtov. Liek môže čiastočne zastaviť stratu vlasov alebo ju aspoň spomaliť a tiež spevňuje nechty. Používa sa na liečbu nasledujúcich príznakov:

 • Vypadávanie vlasov (alopécia) rôzneho pôvodu medzi iným: difúzna alopécia, seboroická alopécia, alopécia vzniknutá po chorobe alebo gravidite, alopécia vplyvom liečby alebo spôsobená inými hormonálnymi príčinami.
 • Strata vlasov alebo porucha rastu vlasov neznámeho pôvodu.
 • Poškodenie štruktúry vlasu (rozdvojené vlasy, lámavé vlasy bez lesku).
 • Porucha rastu a výživy nechtov.

Pri androgénovej alopécii a alopecia areata je účinok lieku obmedzený na posilnenie zostávajúcich vlasov.

Dávkovanie a dávkovacie schémy

Dospelí a deti staršie ako 12 rokov: 1 kapsula 3x denne. Liečba liekom by mala trvať 3 mesiace. Ak je to potrebné, môže sa predĺžiť alebo opakovať. Podľa vážnosti prípadu sa liečba môže začať intenzívnou dávkou 2 kapsuly 3x denne počas prvého mesiaca, potom 1 kapsulu 3x denne.

Spôsob použitia

Kapsuly sa užívajú počas jedla alebo po jedle a zapijú sa s dostatočným množstvom tekutiny. 

Upozornenie

Nie sú dostupné žiadne údaje o používaní lieku počas tehotenstva a dojčenia. Liek sa môže podávať, ak prínos liečby prevýši potenciálne riziko.
Liek sa neodporúča používať u detí mladších ako 12 rokov.
Prípravky alebo potraviny s obsahom železa, medi, zinku, vitamíny skupiny B - zvýšené riziko predávkovania.
Prípravky alebo potraviny s obsahom polyfenolov (napr. káva, čaj, červené víno), bielkovín (napr. natvrdo uvarené vajcia), vápniku (napr. mlieko a mliečne výrobky), fytínov (napr. cereálie, strukoviny, orechy), vlákniny - spomalenie vstrebávania zinku a železa. Odporúča sa zachovať časový odstup 2-3 hodiny.

Liek môže negatívne ovplyvniť vstrebávanie niektorých liekov (tetracyklínov, chinolónových antibiotík, levodopy). Odporúča sa zachovať časový odstup 2-3 hodiny.
Liek obsahje v 1 kapsule 0,035 ekvivalent ovocia (6,7 kJ/1,6 kcal) a 1 mg gluténu.
Uchovávať na suchom mieste.
Ďalšie osobitné upozornenia sú uvedené v SPC (časť 4.4).

pantotenan (pantotenát) vápenatý (vitamín B5), kyselina paraaminobenzoová, železo, meď, zinok, L-cystín, pivovarnícke (liečivé) kvasnice (Faex medicinalis), proso - extrakt zo semien (Milii seminis extractum), pšenica siata - extrakt z klíčkov (Tritici germinis extractum), pyridoxíniumchlorid (vitamín B6), tiamíniumchlorid (vitamín B1), L,D-metionín

Revalid® je zvyčajne veľmi dobre tolerovaný. Zriedkavo sa môže vyskytnúť mierny gastrointestinálny diskomfort, a to v nasledujúcich prípadoch:

 • pri užívaní kapsúl Revalid® medzi jedlami alebo na lačný žalúdok - v takom prípade prísne dodržiavajte odporúčaný spôsob užívania.
 • výnimočne, pri dávkovaní 6 kapsúl na deň; znížte dávku na 3 kapsule denne

Otázka k tovaru

REVALID

Otázky a odpovede

 • kristina
  19.7.2016
  mam 18 a chcela by som podporu neaku na rast vlasov chcem aby za 3 mesiacemi mi podrastli a revalid moze neako mi pomoct?... :) alebo co mi pomoze tak najrychlejsie a najzdravsie
  PharmDr. Kvetoslava Šimonová
  20.7.2016
  Dobrý deň. Účinné látky lieku Revalid® podporujú tvorbu keratínu, základnej zložky vlasov a nechtov. Ide o kvalitný prípravok - ide o registrovaný liek, nie výživový doplnok, čiže má vykonané klinické skúšky na kvalitu. Na rast vlasov by som vám odporučila Revalid užívať 3 mesiace. Spôsob užívania je nasledovný: Liek sa užíva obvykle v dávke 1 kapsula 3x denne. Liečba sa môže začať intenzívnou dávkou trikrát denne 2 kapsuly počas prvého mesiaca užívania. Kapsuly sa užívajú v celku, počas jedla alebo po jedle a zapijú sa s dostatočným množstvom tekutiny. Kladné výsledky sa často objavujú už koncom prvého mesiaca liečby
примоболан

тренболон цена

соматотропин цена
Prepáčte, aktuálne máme skladom dostupných max. :productStock ks. Ak si chcete objednať viac kusov, kontaktujte nás na [email protected]