Na zlepšenie našich služieb používame s. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa dozviete viac v časti ochrana súkromia
Po - Pia: 8.00 - 15.30 Eshop +prospektzp.com
Kategórie

Sladidlá

Sladidlá

Med 

Obsahuje rýchle cukry, ku ktorým patrí fruktóza a glukóza. Je to rýchly zdroj energie. Nájdeme v ňom minerálne látky, draslík, horčík, vápnik, fosfor a vitamíny A, C, B. Naviac, med pôsobí antibakteriálne. Keď budete chorí, primiešajte si ho do schladeného čaju. U nás si môžete vybrať med kvetový, ako aj lesny v BIO kvalite od značky Alnatura.

Stévia sladká

Je bylinka, ktorá svojou sladkou chuťou predbehne aj klasický biely cukor. Je nízkokalorická, takže sa hodí pri redukčných diétach. Snažíte sa schudnúť, ale nedokážete si odoprieť sladké? Potom vyskúšajte stéviu vo forme prášku alebo tabliet. Osladíte si s ňou čaj, kávu alebo s jej pomocou môžete vykúzliť nejaký zdravý dezert. Obľúbená je napríklad Stévia od značky Alnatura.


Z dalších sladidel nabízíme třeba nízkokaloricky Cukropur Powder na bázi aspartamu, který udržuje normální hladinu cukru v krvi.

оксиметолон цена

виагра купить

силденафил цена
Prepáčte, aktuálne máme skladom dostupných max. :productStock ks. Ak si chcete objednať viac kusov, kontaktujte nás na [email protected]