Na zlepšenie našich služieb používame s. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa dozviete viac v časti ochrana súkromia
Po - Pia: 8.00 - 15.30 Eshop +prospektzp.com
Kategórie

Homeopatika

Homeopatika

V kategórii homeopatia nájdete homeopatické produkty rozdelené na mono-zložkové a viac-zložkové homeopatiká. Homeopatia je bezpečná a účinná metóda komplementárnej (alternatívnej) medicíny, ktorú používajú milióny ľudí na celom svete.

 

Forma a vhodnosť homeopatík

Jednozložková homeopatiká sa pripravujú z jednej vstupnej suroviny a majú podobu drobných guľôčok, ktoré necháte rozpustiť v ústach. Ich chuť je mierne sladkastá, takže chutia i deťom. Vhodnosť použitia a ich kombinácia je nutné konzultovať so svojím lekárom alebo homeopatík. Jedine tak zaistíte, aby sa navzájom jednotlivé zložky neovplyvňovali a mali ten správny účinok.

 

Viaczložková homeopatiká sú zložená z viacerých jednozložkových. Majú väčšinou tradičné liekovú formu ako masti, sirupy a tablety. Výnimkou je prípravok Oscillococcinum, ktorý je vyrábaný formou drobných granuliek. Tieto homeopatické liečebné prípravky sú určené pre samoliečbu banálnych ochorení.