Na zlepšenie našich služieb používame s. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa dozviete viac v časti ochrana súkromia
Po - Pia: 8.00 - 15.30 Eshop +prospektzp.com
Kategórie

Srdce, cievy, kŕčové žily

Srdce, cievy, kŕčové žily

Trápi Vás vysoký, nízky alebo dokonca kolísavý krvný tlak, kŕčové žily, zrazeniny a podliatiny? To ste na správnej adrese. V tejto kategórii sme pre Vás rozdelili všetky voľne predajné lieky a prípravky podľa neduhu, ktorý môže trápiť Vaše srdce a cievy. Ľahko tak nájdete, čo hľadáte.

 

S čím máte problém?

  • Kŕčové žily sú povrchové žily, u ktorých dochádza k spätnému toku krvi. Časom tak dochádza k ich vinutia. Vhodná terapia spočíva v užívaní prostriedkov, ktoré zlepšujú cirkuláciu krvi, a zároveň spevňujú žilovej steny. Vyskúšajte napríklad Lioton gel 100 000.
  • Máte stále studené končatiny? Potrebovali by ste zlepšiť krvný obeh? V našom sortimente si môžete vybrať napríklad Aescin 20 mg, ktorý Vám rozprúdi krv v žilách.
  • Na problémy s nerovnováhou krvného tlaku si vyberte produkty s obsahom lecitínu, vitamínu C, esenciálnych mastných kyselín a mnohých ďalších látok, ktoré sa podieľajú na zníženie cholesterolu a tuku v krvi.
  • Trápi Vás krvné zrazeniny? Ich tvorbe môžete obmedziť užívaním vhodných prostriedkov, ktoré nájdete v našej ponuke. Vyskúšajte napríklad Anopyrin 100 mg nebo Preventax 100 mg.